Uchwyty nierdzewne


Uchwyty do łazienki dla osób z niepełnosprawnością

Łazienka dla osób z niepełnosprawnościami musi być wyposażona w takie elementy, które pozwolą osobom z niej korzystającym na pewność ruchów i samodzielne użytkowanie łazienki. Dlatego w Globalsanit oferujemy bogaty wybór wyposażenia łazienkowego dla osób z niepełnosprawnościami, które podniesie jakość codziennego dbania o higienę osobistą.

Uchylne uchwyty dla osób niepełnosprawnych

Uchwyty do łazienki to jedne z podstawowych elementów wyposażenia, które znacznie ułatwią korzystanie z łazienki i codzienne czynności wykonywane w tym pomieszczeniu. W ofercie Globalsanit znajdziesz zarówno uchwyty umywalkowe, które ułatwią mycie rąk i inne czynności wykonywane z użyciem umywalki, jak i uchwyty proste, które mogą służyć nie tylko w łazience, ale również przy łóżku w sypialni.

Wyższe standardy bezpieczeństwa

Dzięki właściwie zamontowanym uchwytom standard bezpieczeństwa podczas korzystania z łazienki i innych pomieszczeń zwiększy się. Oferujemy uchwyty specjalne i uchwyty uchylne wykonane z trwałej stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdują się także uchwyty uchylne wolnostojące czy uchwyty kątowe. Z łatwością wybierzesz dokładnie taki uchwyt, który spełni Twoje wymagania i sprawi, że codzienne korzystanie z łazienki będzie prostsze i wygodniejsze. Skorzystaj z oferty Globalsanit.

do góry
Designed by Pure Underground
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl