Uchwyty nierdzewne


Uchwyty do łazienki dla osób z niepełnosprawnością

Łazienka dla osób z niepełnosprawnościami musi być wyposażona w takie elementy, które pozwolą osobom z niej korzystającym na pewność ruchów i samodzielne użytkowanie łazienki. Dlatego w Globalsanit oferujemy bogaty wybór wyposażenia łazienkowego dla osób z niepełnosprawnościami, które podniesie jakość codziennego dbania o higienę osobistą.

Uchylne uchwyty dla osób niepełnosprawnych

Uchwyty do łazienki to jedne z podstawowych elementów wyposażenia, które znacznie ułatwią korzystanie z łazienki i codzienne czynności wykonywane w tym pomieszczeniu. W ofercie Globalsanit znajdziesz zarówno uchwyty umywalkowe, które ułatwią mycie rąk i inne czynności wykonywane z użyciem umywalki, jak i uchwyty proste, które mogą służyć nie tylko w łazience, ale również przy łóżku w sypialni.

Wyższe standardy bezpieczeństwa

Dzięki właściwie zamontowanym uchwytom standard bezpieczeństwa podczas korzystania z łazienki i innych pomieszczeń zwiększy się. Oferujemy uchwyty specjalne i uchwyty uchylne wykonane z trwałej stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdują się także uchwyty uchylne wolnostojące czy uchwyty kątowe. Z łatwością wybierzesz dokładnie taki uchwyt, który spełni Twoje wymagania i sprawi, że codzienne korzystanie z łazienki będzie prostsze i wygodniejsze. Skorzystaj z oferty Globalsanit.

W przypadku dostosowania łazienki do potrzeb konkretnej osoby z niepełnosprawnością ruchową, istotna jest indywidualna sprawność takiej osoby, jej możliwości motoryczne, takie jak ruchomość rąk czy chwytność dłoni. Na przykład, osoba niepełnosprawna ruchowo z racji podeszłego wieku ma mniej sprawne dłonie - zalecany jest więc uchwyt łazienkowy o większej średnicy przekroju, czyli 35 mm.

Nasz asortyment uchwytów pozwoli na wybranie rozwiązania adekwatnego do Państwa potrzeb, dopasowanych pod względem średnicy oraz długości. Wybierając solidne i wytrzymałe uchwyty dla siebie bądź swoich bliskich, będziecie mieli gwarancję bezpieczeństwa i komfortu podczas korzystania z łazienek.

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo tylko i wyłącznie produkty, których specyfikacja, wymiary i materiały z jakich zostały wykonane, w pełni odpowiadają przepisom budowlanym regulującym wyposażenie toalet dla niepełnosprawnych. Wszelkie oferowane przez nas uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych przeszły odpowiednie atesty.

Uchwyty proste oraz specjalne z oferty Globalsanit nadają się do montażu w łazience, jak też obok łóżka. Podstawową rolą tego typu uchwytów będzie zapewnienie równowagi osobie niepełnosprawnej podczas przemieszczania się z wózka na miskę ustępową i z powrotem, a także z łóżka na wózek. Uchwyty pomocne będą również w trakcie podnoszenia się z leżenia do pozycji siedzącej.

W sytuacji jakichkolwiek wątpliwości co do tego, który uchwyt łazienkowy będzie najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom – zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami! Doświadczony, posiadający odpowiednią wiedzę zespół pracowników, pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru oraz udzieli niezbędnych porad, jak optymalnie przymocować uchwyty łazienkowe.

do góry
Designed by Pure Underground
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl