Uchwyty Białe


Białe uchwyty łazienkowe

Zapraszamy do wyboru wyposażenia łazienki z oferty Globalsanit. Oferujemy bogaty wybór wyposażenia dla osób z niepełnosprawnością, które ułatwi codzienne korzystanie z łazienki i zwiększy samodzielność osoby korzystającej. W asortymencie Globalsanit z łatwością znajdziesz rodzaj wyposażenia, który spełni Twoje wymagania.

Solidne uchwyty dla osób niepełnosprawnych

W ofercie Globalsanit znajdują się różnego kształtu i wielkości białe uchwyty łazienkowe. Oferujemy wybór poręczy, dzięki którym korzystanie z miski toaletowej stanie się prostsze i pozbawione wielu trudności. Pozwoli to na pozyskanie samodzielności w codziennym korzystaniu z łazienki i usprawni proces. W naszym asortymencie dostępne są również siedziska i taborety nawannowe, siedziska prysznicowe i lustro uchylne.

Globsanit – Wsparcie podczas codziennych czynności

Globalsanit to wybór wyposażenia wykonanego z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się trwałością. Warto pamiętać, że przy wyborze uchwytu czy poręczy łazienkowej należy zwracać szczególną uwagę na jego kształt i rozmiar. Odpowiednio wybrana poręcz zapewni osobom korzystającym z toalety pewność chwytu, co pozwoli na sprawne użytkowanie łazienki i jej wyposażenia. Wybierz uchwyt i inne elementy wyposażenia z oferty Globalsanit i ciesz się wysoką jakością wykonania.

Poręcze i uchwyty z asortymentu Globalsanit zapewnią maksimum bezpieczeństwa, komfort oraz przyczynią się do większej mobilności i niezależności każdej osoby niepełnosprawnej ruchowo. Proponowane przez naszą firmę przyścienne poręcze będą doskonałym, wysoce praktycznym elementem wyposażenia toalety i łazienki dostosowanej do potrzeb osoby z ograniczoną sprawnością ruchową. Każda poręcz z naszej propozycji jest wykonana wyjątkowo solidnie, dzięki czemu charakteryzuje się znaczną wytrzymałością i trwałością. Maksymalna nośność większości uchwytów i poręczy wynosi aż 120 kilogramów. Dzięki temu akcesoria te będą z powodzeniem służyły osobom posiadającym różną siłę oraz zróżnicowaną masę ciała. Nowością w naszej ofercie są poręcze spełniające funkcję uchwytu na rolkę papieru toaletowego.

Poręcze dla niepełnosprawnych, podobnie jak pozostałe nasze produkty, posiadają odpowiednie atesty. Spełniają one również wymagania regulowane przepisami budowlanymi w zakresie wyposażenia toalet i łazienek dla osób niepełnosprawnych. Dzięki naszej ofercie, będziecie Państwo mieć pewność, że toaleta dla osób z niepełnosprawnością w Waszych budynkach, czy też mieszkaniach prywatnych, będzie w optymalnym stopniu funkcjonalna i komfortowa.

Gwarantujemy szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

do góry
Designed by Pure Underground
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl