Ceramika


Umywalki, muszle WC, brodziki dla osób niepełnosprawnych

Wyposażenie łazienki, dobrane we właściwy sposób, może ułatwiać osobom z niepełnosprawnościami korzystanie z łazienki. Dlatego w Globalsanit znajdziesz bogaty wybór wysokiej jakości wyposażenia, które charakteryzuje się trwałością. Zapraszamy do wyboru wyposażenia łazienek z naszej oferty.

Umywalki przystosowane specjalnie dla osób niepełnosprawnych

W naszej ofercie znajdują się umywalki dla osób niepełnosprawnych – odpowiednio zawieszona i umocowania będzie przez długi czas służyć osobom korzystającym z łazienki. Mycie rąk i inne czynności staną się prostsze i bardziej dostępne. W asortymencie Globalsanit znajdują się również elementy uzupełniające umywalki, jak syfon podtynkowy biały lub chromowany.

Ceramika w Globsanit – bezpieczna i funkcjonalna przestrzeń

Globalsanit to bogaty wybór ceramiki do łazienek. Wśród elementów wyposażenia ceramicznego znajdziecie także deski sedesowe, które ułatwią osobom z niepełnosprawnościami korzystanie z muszli toaletowej. Oferujemy również podstawę solidnej toalety, czyli miskę stojącą sedesu. Sedes ma baterię z uchwytem lekarskim i innego rodzaju funkcje, które są znacznym udogodnieniem w korzystaniu z toalety. Nasz asortyment to także brodziki niskopodłogowe – skorzystaj z oferty Globalsanit.

do góry
Designed by Pure Underground
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl