Armatura


Bateria umywalkowa dla niepełnosprawnych

Właściwie dobrana bateria umywalkowa dla niepełnosprawnych to element wyposażenia, który znacznie ułatwi codzienne korzystanie z łazienki. Dzięki wysokiej jakości wyposażeniu mogą Państwo polegać długi czas na jego jakości i nie martwić się o usterki. Oferujemy wybór baterii umywalkowych czasowych z dźwignią lekarską i regulacją. Zapraszamy do wyboru baterii z oferty armatury w Globalsanit.

Bateria prysznicowa dla niepełnosprawnych

W asortymencie Globalsanit dostępne są nie tylko baterie umywalkowe, ale także baterie prysznicowe dla niepełnosprawnych. Bateria prysznicowa z dźwignią lekarską znacznie ułatwi proces brania prysznica. Istnieje także możliwość skompletowania jej z umywalką. Odpowiednio zamontowana bateria prysznicowa sprawi, że kąpiel będzie prostsza i szybsza.

Armatura pozwalająca na samodzielność

Wśród rodzajów wyposażenia dostępnych w Globalsanit znajdują się także baterie zlewozmywakowe z dźwignią lekarską. Dzięki takiemu wyposażeniu osoba korzystająca z łazienki będzie mogła użytkować jej samodzielnie i zwiększyć swoją autonomię. Odpowiednio dobrana armatura poprawia jakość każdego, kto jest jej użytkownikiem. Zapraszamy do korzystania z oferty Globalsanit – wybierz armaturę, która spełni Twoje wymagania.

do góry
Designed by Pure Underground
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl