Praktyczne wyposażenie łazienek

Uchwyty są podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki i toalety przystosowanej do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Uchwyty łazienkowe znajdujące się w naszej ofercie stanowią najwyższej jakości produkty, charakteryzujące się znakomitą klasą wykonania, wytrzymałością, jak również atrakcyjna ceną.

Uchwyty łazienkowe – szczegóły oferty

Oferowane uchwyty dla niepełnosprawnych są zróżnicowane pod względem przeznaczenia, formy oraz kolorystyki. Udostępniamy Państwu między innymi uchwyty: uchylne, proste, kątowe, mocowane do ściany i wolnostojące.

Wykonane mogą być z polerowanej stali nierdzewnej lub w kolorze białym. Ich szeroki wybór sprawi, że z pewnością każda osoba znajdzie u nas idealny dla siebie model uchwytu.

W przypadku dostosowania łazienki do potrzeb konkretnej osoby z niepełnosprawnością ruchową, istotna jest indywidualna sprawność takiej osoby, jej możliwości motoryczne, takie jak ruchomość rąk czy chwytność dłoni. Na przykład, osoba niepełnosprawna ruchowo z racji podeszłego wieku ma mniej sprawne dłonie - zalecany jest więc uchwyt łazienkowy o większej średnicy przekroju, czyli 35 mm.

Nasz asortyment uchwytów pozwoli na wybranie rozwiązania adekwatnego do Państwa potrzeb, dopasowanych pod względem średnicy oraz długości. Wybierając solidne i wytrzymałe uchwyty dla siebie bądź swoich bliskich, będziecie mieli gwarancję bezpieczeństwa i komfortu podczas korzystania z łazienek.

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo tylko i wyłącznie produkty, których specyfikacja, wymiary i materiały z jakich zostały wykonane, w pełni odpowiadają przepisom budowlanym regulującym wyposażenie toalet dla niepełnosprawnych. Wszelkie oferowane przez nas uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych przeszły odpowiednie atesty.

Uchwyty proste oraz specjalne z oferty Globalsanit nadają się do montażu w łazience, jak też obok łóżka. Podstawową rolą tego typu uchwytów będzie zapewnienie równowagi osobie niepełnosprawnej podczas przemieszczania się z wózka na miskę ustępową i z powrotem, a także z łóżka na wózek. Uchwyty pomocne będą również w trakcie podnoszenia się z leżenia do pozycji siedzącej.

W sytuacji jakichkolwiek wątpliwości co do tego, który uchwyt łazienkowy będzie najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom – zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami! Doświadczony, posiadający odpowiednią wiedzę zespół pracowników, pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru oraz udzieli niezbędnych porad, jak optymalnie przymocować uchwyty łazienkowe.

do góry
Designed by Pure Underground
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl