Praktyczne wyposażenie łazienek

Uchwyty są podstawowym elementem wyposażenia każdej łazienki i toalety przystosowanej do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Uchwyty łazienkowe znajdujące się w naszej ofercie stanowią najwyższej jakości produkty, charakteryzujące się znakomitą klasą wykonania, wytrzymałością, jak również atrakcyjna ceną.

Uchwyty łazienkowe – szczegóły oferty

Oferowane uchwyty dla niepełnosprawnych są zróżnicowane pod względem przeznaczenia, formy oraz kolorystyki. Udostępniamy Państwu między innymi uchwyty: uchylne, proste, kątowe, mocowane do ściany i wolnostojące.

Wykonane mogą być z polerowanej stali nierdzewnej lub w kolorze białym. Ich szeroki wybór sprawi, że z pewnością każda osoba znajdzie u nas idealny dla siebie model uchwytu.

W przypadku dostosowania łazienki do potrzeb konkretnej osoby z niepełnosprawnością ruchową, istotna jest indywidualna sprawność takiej osoby, jej możliwości motoryczne, takie jak ruchomość rąk czy chwytność dłoni. Na przykład, osoba niepełnosprawna ruchowo z racji podeszłego wieku ma mniej sprawne dłonie - zalecany jest więc uchwyt łazienkowy o większej średnicy przekroju, czyli 35 mm.

Nasz asortyment uchwytów pozwoli na wybranie rozwiązania adekwatnego do Państwa potrzeb, dopasowanych pod względem średnicy oraz długości. Wybierając solidne i wytrzymałe uchwyty dla siebie bądź swoich bliskich, będziecie mieli gwarancję bezpieczeństwa i komfortu podczas korzystania z łazienek.

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo tylko i wyłącznie produkty, których specyfikacja, wymiary i materiały z jakich zostały wykonane, w pełni odpowiadają przepisom budowlanym regulującym wyposażenie toalet dla niepełnosprawnych. Wszelkie oferowane przez nas uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych przeszły odpowiednie atesty.

Uchwyty proste oraz specjalne z oferty Globalsanit nadają się do montażu w łazience, jak też obok łóżka. Podstawową rolą tego typu uchwytów będzie zapewnienie równowagi osobie niepełnosprawnej podczas przemieszczania się z wózka na miskę ustępową i z powrotem, a także z łóżka na wózek. Uchwyty pomocne będą również w trakcie podnoszenia się z leżenia do pozycji siedzącej.

W sytuacji jakichkolwiek wątpliwości co do tego, który uchwyt łazienkowy będzie najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom – zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami! Doświadczony, posiadający odpowiednią wiedzę zespół pracowników, pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru oraz udzieli niezbędnych porad, jak optymalnie przymocować uchwyty łazienkowe.

do góry
Designed by Pure Underground
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl