Wyposażenie łazienek i toalet

Praktyczne, solidne oraz, co niezwykle ważne, wytrzymałe poręcze, stanowią jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdej toalety przystosowanej dla osób niepełnosprawnych. Przy wyborze należy zwracać szczególną uwagę na ich specyfikację i rozmiar. Nieodpowiedni dobór, jak też nieprofesjonalny montaż, mogą zniweczyć plan prawidłowego wyposażenia łazienki. Chcąc zapewnić osobom niepełnosprawnym maksymalne bezpieczeństwo i komfort, należy wybierać tylko takie poręcze, które umożliwiają pewność chwytu. Jeśli wielofunkcyjne poręcze dla niepełnosprawnych będą wykonane z odpowiednich - trwałych, wytrzymałych i nieślizgających się materiałów, wówczas będzie się miało pewność, że toaleta będzie w pełni funkcjonalna i bezpieczna.

Poręcze i uchwyty z asortymentu Globalsanit zapewnią maksimum bezpieczeństwa, komfort oraz przyczynią się do większej mobilności i niezależności każdej osoby niepełnosprawnej ruchowo. Proponowane przez naszą firmę przyścienne poręcze będą doskonałym, wysoce praktycznym elementem wyposażenia toalety i łazienki dostosowanej do potrzeb osoby z ograniczoną sprawnością ruchową. Każda poręcz z naszej propozycji jest wykonana wyjątkowo solidnie, dzięki czemu charakteryzuje się znaczną wytrzymałością i trwałością. Maksymalna nośność większości uchwytów i poręczy wynosi aż 120 kilogramów. Dzięki temu akcesoria te będą z powodzeniem służyły osobom posiadającym różną siłę oraz zróżnicowaną masę ciała. Nowością w naszej ofercie są poręcze spełniające funkcję uchwytu na rolkę papieru toaletowego.

Poręcze dla niepełnosprawnych, podobnie jak pozostałe nasze produkty, posiadają odpowiednie atesty. Spełniają one również wymagania regulowane przepisami budowlanymi w zakresie wyposażenia toalet i łazienek dla osób niepełnosprawnych. Dzięki naszej ofercie, będziecie Państwo mieć pewność, że toaleta dla osób z niepełnosprawnością w Waszych budynkach, czy też mieszkaniach prywatnych, będzie w optymalnym stopniu funkcjonalna i komfortowa.

Gwarantujemy szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

do góry
Designed by Pure Underground
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl