Łazienka bez barier – bezpieczna oraz funkcjonalna, posiadać powinna nie tylko wytrzymałe i solidne poręcze oraz uchwyty. Niezwykle ważnym elementem takiego pomieszczenia powinno być także siedzisko prysznicowe. Usprawni ono korzystanie z łazienki, jak też ułatwi dbanie o codzienną higienę osobistą.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór stabilnych siedzisk. Siedzisko takie jak taboret czy krzesło pod prysznic, to znaczne ułatwienie dla osób borykających się z ograniczoną sprawnością ruchową.

Proponujemy wytrzymałe, wykonane z najwyższej jakości materiałów siedziska prysznicowe. Stanowią one gwarancję wygody i bezpieczeństwa dla osoby niepełnosprawnej oraz pomogą w czynnościach związanych z utrzymaniem codziennej higieny.

Nasz asortyment obejmuje między innymi siedzisko prysznicowe składane, nawannowe lub w formie taboretu. Do wyboru mają Państwo siedzenia wykonane z materiałów lakierowanych na kolor biały oraz ze stali nierdzewnej polerowanej wysokim połyskiem.

Do każdego siedziska składanego dołączamy komplet potrzebnych elementów montażowych, śrub i zaślepek.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru produktu – zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doświadczonymi przedstawicielami, którzy ułatwią Państwu zakup idealnego siedziska prysznicowego.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny – zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą!

do góry
Designed by Pure Underground
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl